KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14764104
nr 1476 4104
Erik Byström
(1902-1988), Sverige
Oljemålning, Signerad 1945. Olja på pannå, 45x37 cm, yttermått inklusive ram: 58x50 cm
Erik Byström, svensk målare född 1902, död 1988.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 juni 2022
kl 20:58:13
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr